Praten over je salaris

Onze POWER directie!

Wijzigingsdatum 8 november 2023
Auteur Kristie Evers

Onze POWER directie!
Dit is Franklin. De meesten zullen Franklin al kennen, hij valt namelijk overal waar hij is op! Niet alleen omdat hij groot is... eigenlijk vooral door wat hij allemaal te vertellen heeft! Nee, onze POWER-directie is actief en nooit stil! Franklin heeft een enorm netwerk en is meestal te zien (en te horen) met een lach van oor tot oor, oh ja, en een telefoon aan zijn oor!

We hebben Franklin geïnterviewd aan de hand van een aantal leuke vragen uit onze vragenpot:

Vertel eens, wat doe je eigenlijk allemaal bij TBRM Tech Talents? 
Franklin is eindverantwoordelijk voor het reilen en zeilen binnen het team van TBRM Tech Talents. Hij bepaalt in grote lijnen de missie, visie en "manier van werken" voor het team. Daarnaast gelooft hij in autonomie binnen een team. "Het faciliteren, motiveren én inspireren van het team is ook iets waar ik me dagelijks mee bezighoud. Als ik tijd over heb, en die tijd heb ik als het team autonoom werkt, dan vind ik het geweldig om techneuten te helpen bij een mooie nieuwe stap!" Franklins passie voor techniek uit zich ook in de activiteiten buiten ons team, zo geeft hij regelmatig lezingen over leiderschap in de techniek om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van 'jonge professionals' in de techniek.

Hoe zou je jezelf in 1 zin omschrijven?
"Bevlogen, gedreven, gepassioneerd en altijd bereid om nét dat stapje extra te zetten." Het is maar goed dat we bij deze vraag om één zin vroegen, anders zouden we waarschijnlijk een hoofdstuk krijgen! Ons team kent Franklin als een echte verkoper, een netwerker en zoals hij zelf al aangeeft, alles komt bij hem met 'passie'!

Wat is je lievelingskleur?
Even lekker een simpele vraag tussendoor. Maar nee, geen simpel antwoord voor deze man... "Metaalblauw." Hij leeft voor de techniek, dat is wel duidelijk!

Wat is je levensmotto?
"Geloof dat je kunt bereiken wat je wilt." Dit houdt in dat hij gelooft in het eigen vermogen om doelen te bereiken en obstakels te overwinnen, zolang je vasthoudend bent en in jezelf blijft geloven. Aan ambitie zal het bij Franklin nooit ontbreken!

Als je een superheld was, wat zou dan je kracht zijn?
"Een superheld zal altijd willen helpen. Ik help graag door mijn focus en drive in combinatie met veel POWER!" Dus eigenlijk is hij al een superheld! Wil je meer weten van onze superheld, of heb je gewoon zin in een gezellige netwerk babbel? Bel hem op en ik waarschuw je, hij gaat sowieso iets voor je kunnen betekenen!!

 

Onze blogs

Hoe jij als werkgever, je werknemers in de technische sector gelukkig en gemotiveerd kan houden

Publicatiedatum 14 juni 2024
Auteur Kristie Evers
Hoe jij als werkgever, je werknemers in de technische sector gelukkig en gemotiveerd kan houden
Lees meer

Carrièremogelijkheden in de techniek: het belang van opleiding en bijscholing

Publicatiedatum 7 juni 2024
Auteur Kristie Evers
Carrièremogelijkheden in de techniek: het belang van opleiding en bijscholing
Lees meer

Trends in de technische arbeidsmarkt: Wat zijn de verwachtingen voor 2024?

Publicatiedatum 31 mei 2024
Auteur Kristie Evers
Trends in de technische arbeidsmarkt: Wat zijn de verwachtingen voor 2024?
Lees meer